Náš příběh

O aplikaci SEOWRITEE

SEOWRITEE je aplikace vytvořená SEO copywritery určená pro každého, kdo chce psát originální obsah, který zvyšuje organickou návštěvnost z internetových vyhledávačů a je atraktivní pro čtenáře. Je navržena tak, aby byla snadno použitelná, inspirovala k psaní kvalitního obsahu a automaticky hlídala důležité SEO parametry.

Jak aplikace SEOWRITEE vznikla?

Autory online nástroje pro psaní SEOWRITEE jsou členové týmu SEO agentury SEOMAKER spolu se senior SEO konzultantem Rudolfem Sehnalem. Rudolf je zkušený SEO copywriter s více než 20 letými zkušenostmi s copywritingem, reklamou a online marketingem například z General Electric a nyní řídí další copywritery na volné noze a zastřešuje tvorbu optimalizovaného obsahu pro weby nabízející služby a produkty.

A díky těmto zkušenostem s tvorbou obsahu a diskusí s dalšími copywritery a autory článků ho napadlo vytvořit online aplikaci pro psaní SEO článků, která by automaticky sledovala nejdůležitější kritéria SEO a poskytovala inspiraci z nejlepších webových stránek na internetu.

Hlavním zjištěním z testování nápadů na aplikaci ulehčující psaní SEO článků bylo, že uživatelé by rádi pouze zadali klíčové slovo a na jedno kliknutí získali inspiraci pro psaní bez nutnosti přemýšlení nad SEO kriterii. Takže by se mohli soustředit na to, co umějí nejlépe, a to je samotné psaní.

Jako odpověď na tento insight vznikla v dílně agentury aplikace SEOWRITEE, která zrychluje a usnadňuje psaní SEO článků až o 60 % času. SEO faktory hlídá na pozadí a nenutí uživatele se s nimi během psaní zatěžovat.

Náš úžasný tým

Rudolf Sehnal

Rudolf Sehnal

Senior SEO konsultant

působí v marketingu více než 30 let. Má za sebou desítky úspěšných projektů pro globální společnosti jako je GE

Samuel Rudolf Sehnal

Samuel Rudolf Sehnal

Manažer IT a technické podpory

SEO optimalizaci se aktivně věnuje čtyři roky. Úspěšně vystudoval střední školu se zaměřením na IT, vývoj webových aplikací a tvorbu webu.

Lucie Sehnalová

Lucie Sehnalová

Finanční a účetní manažer

Vystudovala finance a účetnictví. Několik let pracovala pro významné národní společnosti ve finančním sektoru.

Naše hodnoty

Oceňujeme všechny copywritery, kteří chtějí psát kvalitní a originální obsah optimalizovaný pro vyhledávače a atraktivní pro čtenáře. Naše aplikace je vytvořena právě pro ně.

Snadné použití (i pro non-SEO)

Při psaní optimalizovaného textu se nemusíte starat o analýzu klíčových slov a vyhledávání zajímavých textů na internetu. Stačí zadat klíčové slovo a můžete začít ihned psát i bez znalosti základních principů SEO.

Inspirace ANO, kopírování NE

Jsme proti kopírování obsahu jiných autorů na internetu a automatickému psaní článků. Ale víme, že inspirace od těch nejlepších a přidání vlastních zkušeností a znalostí vytváří hodnotný obsah, který je atraktivní jak pro čtenáře, tak pro vyhledávače.

Pouze white-hat SEO

Každý chce, aby jeho články z jeho osobního či firemního blogu, webu nebo e-shopu četlo co nejvíce lidí. K tomu je potřeba originální, inspirativní a čtivý obsah, ideálně také optimalizovaný pro vyhledávače. A SEOWRITEE (NA WEBU JE SEOBYWAY) vám s tím vším může pomoci.

Lidé stále píší lépe než Umělá Inteligence

Můžete si nechat psát články pomocí umělé inteligence, ale my v SEOWRITEE věříme, že lidé mohou psát lepší a čitelnější články než UI. A to je důvod, proč jsme vyvinuli tuto aplikace, která pomáhá lidem psát články pro lidi.

Doporučení klíčových slov

Meta Descriptions

H1-H6 Doporučení nadpisů

Příklady textů

Kontrola délky článků

Kontrola hustoty klíčového slova

Kontrola plagiátu

Jednoduchý export článků

 | seowritee.com

ZačněTe psát

Pište SEO texty chytře! Dosáhněte TOP organických pozic právě teď!