Vygenerujte si první článek zdarma a pak si vyberte licenci podle požadovaného měsíčního počtu článků.

Zvolte typ licence, která odpovídá průměrnému měsíčnímu počtu SEO optimalizovaných článků, které potřebujete generovat pro svůj web, blog nebo e-shop. Pokud potřebujete psát více článků, můžete si je kdykoliv jednorázově dokoupit, takže nikdy nebudete omezeni množstvím obsahu, který můžete napsat. Můžete si také zvolit určitý počet jednorázově.

Co získáte s aplikací SEOWRITEE?

Zakoupením předplatného získáte těchto několik cenných výhod.

100+ Jazyků

Obsah svých webových stránek můžete psát a optimalizovat téměř v jakémkoli jazyce na světě. Stačí zadat téma článku ve vybraném jazyce, vybrat zemi a můžete začít psát.

TOP inspirace

Inspirujte se obsahem 10 nejlépe optimalizovaných článků na internetu podle hodnocení algoritmu organického vyhledávání Google. Díky tomu je snazší napsat hodnotnější a atraktivnější článek.

Snadné psaní SEO článků

SEOWRITEE napíše celý článek za vás a zajistí, že článek bude mít ideální parametry a obsah pro dobré umístění v organickém vyhledávání. S finálním doladěním pomůže integrovaný ChatGPT.

Také pro non-SEO specialisty

Nezáleží na tom, pokud toho o principech SEO moc nevíte, naše aplikace pro psaní za vás zaznamenává všechny důležité parametry. Můžete se soustředit na to, co znáte, což je psaní skvělého obsahu.

Všechna SEO pravidla

Název, meta descriptio, hustota klíčových slov, délka článku, obsah, otázky, struktura H1-H6, kontrola plagiátů, různé typy exportů článků, SEO rady a tipy přímo při psaní. Vše v jednom nástroji.

 

Pro profesionální SEO copywritery

Pokud píšete optimalizované SEO články v zaměstnání nebo chcete podnikat jako copywriter, vše co k tomu potřebujete, je tato intuitivní aplikace.

 

Staňte se expertem na SEO copywriting i bez předchozích zkušeností a know-how

Všichni chceme psát originální články na blog nebo atraktivní texty pro klienty, a to rychlejším a optimalizovaným způsobem. A také chceme být konkurence schopnějšími copywritery a pomoci kvalitních textů bodovat v organickém vyhledávání. Aplikace pro psaní textů SEOWRITEE vám v tom výrazně pomůže.

FAQ

Odpovědi na nejčastější otázky, které kladete při rozhodování o koupi aplikace SEOWRITEE.

Mohu zdarma vyzkoušet aplikace pro psaní SEO?

Ano, napište zdarma jeden optimalizovaný článek na jakékoliv téma a v jakémkoli jazyce. S plnou podporou všech SEO funkcí a inspirací. Článek pak můžete rovnou publikovat. Stačí se jednoduše zaregistrovat. V tomto případě nemusíte zadávat kreditní kartu.

SEO vůbec nerozumím. Mohu tuto aplikaci pro psaní i tak používat?

Ano, soustřeďte se jen na to, co umíte, tedy na psaní atraktivního článku. Nástroj pro psaní SEO se o vše ostatní postará za vás. Získáte tak šanci zvýšit návštěvnost vašeho blogu nebo webu z organických vyhledávačů zdarma.

Musím uzavřít smlouvu s výpovědní lhůtou?

Ne. U nás nejsou žádné výpovědní lhůty. Jediné, co musíte udělat, je souhlasit s našimi podmínkami. Pokud chcete aplikaci přestat používat, další měsíc prostě nezaplatíte. Články, které jste napsali, si však ponecháme pro případ, že byste se rozhodli aplikaci znovu začít používat.

Mohu aplikaci kdykoli přestat používat?

Ano. Jednoduše nezaplatíte další měsíc a přestanete aplikaci používat. Až budete chtít za pár měsíců pokračovat, zaplatíte a můžete psát znovu. Články, které jste mezitím napsali, nesmažeme.

Mohu skutečně dosáhnout lepší pozice v organice?

Samozřejmě. Vzhledem k tomu, že SEOWRITEE zohledňuje všechny základní SEO faktory, máte mnohem větší šanci na lepší umístění ve výsledcích organického vyhledávání než jiní autoři, kteří tento nástroj nepoužívají a neznají SEO principy tvorby obsahu.

Jak dlouho se musím učit aplikaci používat?

Naši aplikaci pro psaní SEO budete moci používat okamžitě. Stačí zadat klíčové slovo, pro které chcete optimalizovat článek nebo jiný webový obsah, a okamžitě získáte inspiraci pro psaní textu, včetně návodu a to krok za krokem.

Kontrola plagiátorství

SEOWRITEE má vestavěnou kontrolu plagiátorství. Text, který napíšete, bude vždy obratem zkontrolován, abychom se ujistili, že nebudete od Googlu pokutováni.

Vytvořeno SEO profesionály

Naši aplikaci pro SEO copywriting navrhli odborníci na SEO a online marketing. Je také vytvořena pomocí nejnovějších programovacích technik.

Jste připraveni to zkusit?

Vytvořte si účet zdarma nebo nám napište email.

Začněte psát

Pište SEO texty chytře! Dosáhněte TOP organických pozic právě teď!